Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hanáci udolali domácí Boskovice

21.10.2024

Kroměříž byla v Boskovicích favoritem a průběh zápasu Krajské ligy mužů tomu dlouho nasvědčoval. Po 1. třetině se "rýsoval" debakl domácích, ovšem byl to příslovečný "účet bez hostinského". Skóre otevře junior Dan Opravil už po 24 vteřinách. V 7. minutě přidá druhý gól Hanáků Richard Liss, tentokrát z přesilovky. Boskovické naši hráči přehrávají, další trefy jsou otázkou času. Mezi 15. a 18. minutou se prosadíme třikrát, mezi střelce se zapíší Dominik Matula, David Hubík a Petr Jurča. Ten dokonce zacílil přesně v oslabení! Vedení 0:5 je výmluvné...

Ve 2. části naše barvy poleví, ve 30. minutě prostřídají brankářskou jedničku Fajgla mladinkým Haronikem a... Boskovice se chytnou! Vsítí dvě branky, takže k závěrečné třetině nastoupí s lichotivějším mankem 2:5. Nám se ve 2. dějství trefovat nepovede.

Třetí pasáž uvede další úspěch domácích. Z přesilovky. A nedlouho poté úřadují znovu – ve 49. minutě snižují na zrádných 4:5. Naštěstí se opět urodí z našich hokejek, konečně to trefujeme. Jednoduše bojovného soka přestřílíme! V 53. minutě vsítí důležitý gól po spolupráci s Jelínkem Matula – vedeme 4:6! Naše ambice pak nabývají reality druhým zářezem Dana Opravila, jeho čtvrtým zápasovým bodem. O poslední slovo se ještě hlásí Boskovice, ale jejich branka z 58. minuty gólovou úrodu ukončí definitivně. Uhájili jsme 5:7 těžký duel, kdy jsme obětavého soupeře dostali zpět do zápasu.