Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hokejová Kroměříž přejela lídra, sama jde do čela

17.10.2024

V duelu o 1. místo tabulky hostili Hanáci Břeclav. Než se "rozkoukali", prohrávali po 59 vteřinách! Hned si tedy vynutíme územní převahu, po 4 minutách hry i přesilovku. Břeclav spoléhá jen na brejky. Našemu tlaku neodolá, v 10. minutě vyrovná Michal Romančík. Ve 13. minutě vychytá náš Tomáš Fajgl přečíslení dva na jednoho. V 19. minutě otáčíme skóre. Zásluhou Petra Jurči v přesilovce. 2:1!

Do 2. části mají lepší nástup naši. I nám stačí k brance pouhá minuta, na 3:1 zvyšuje z dorážky Lukáš Kaukič. Ve 27. minutě pokryje Fajgl nahodilý, ale těžký brejk. Ve 29. minutě jde do tyčky a ven robustní pecka Hanáků. Poté na soupeře zle a bez oddechu dotíráme v přesilovce. Čtvrtý gól přidáme ve 34. minutě, Romančík přelstí gólmana v rozkleku. Za okamžik upraví na 5:1 náš "rychlobruslař" Zavřel. Šestou trefu stihneme v čase 39:06. Jejím autorem je Petr Jurča.

Ve 44. minutě se přihlásil o puk Jarda Jelínek, nerozpakoval se a zavěsil posedmé. Zanedlouho nechají beci na holičkách Toma Fajgla, Břeclav pálí bez přípravy z obou stran – podruhé už do odkryté branky... 7:2. Hostující Lvi do toho teď více šlapou, ale skóruje zas Kroměříž! Ve 49. minutě díky Romanu Šťastnému. Diváci jsou namlsaní, chtěli by ještě víc, ovšem další zářez nepřichází, ani v naší přesilovce. V poslední minutě vytáhne "kouzelnický" zákrok přesouvající se Fajgl. Vítězíme 8:2, naprosto zaslouženě.