Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hanáci si po Brodu spravili chuť v Hradišti

06.10.2024

V Brodě naše hokejové "áčko" utrpělo první prohru v sezoně a dnes ji v Hradišti s přehledem odčinilo. Po jediném dni volna jsme domácí Slovácko přehráli, ostatně, podle papírových předpokladů... Na vstupní branku se čeká sice dlouho, do 14. minuty, ta nám ale vyjde mimořádně! Během pouhých 32 vteřin skórujeme totiž dvakrát! Trefovali David Hubík a Michal Romančík. Třetina končí až v čase 20:00, čehož jsme pamětlivi a makáme až do sirény. A 12 vteřin před ní nám výrazně pomůže gól Kaukičův, jako značné povzbuzení do dalšího zápolení...

Ve 2. třetině se nadmíru vylučuje. Celkem padne 6 trestů, než v polovině duelu zužitkuje Hradiště přesilovku... Dostává se aspoň o krok zpátky do zápasu. Za stavu 1:3 se půjde do 3. periody.

Třetí dějství zahájí Hanáci velmi dobře. Při chuti je opět Lukáš Kaukič, který namaže ve 45. minutě Petru Jurčovi. A Jurča, jak ho známe z minulé sezony, je nemilosrdný. Poté nás na několik fází "stíhá" sudí, udělí postupně 3 tresty, výhradně nám! Domácí by ještě případná trefa mohla nakopnout... Nestane se! Hanáci v oslabení upraví v 51. minutě na 1:5! To se po spolupráci Jurči s Kaukičem trefil obránce Liss. Využijeme tohoto momentu a do dvou minut rozkmitáme síťku branky pošesté – druhým Jurčovým gólem. Poslední slovo sice patří domácím – Hanáci však potěšili sebe i fanoušky vítězstvím 2:6!