Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Inline hokejisté Kroměříže mají další úspěch

27.06.2024

Inline hokejisté Kroměříže podruhé v řadě ovládli Final Four JERSEY 53 MČR mladších žáků. V sobotním finále v Přerově zvítězili stejně jako loni na domácí půdě nad Zlínem – tentokrát 4:2. Bronz získali brněnští Warriors, kteří v zápase o třetí místo rozstříleli Břeclav 10:3.

Úřadující mistr si v semifinále poradil s Brnem 8:4, hattrickem mu k tomu pomohli Jana Hrabalová (3+1) a kapitán Jakub Karafiát (3+2). Druhým finalistou se stali opět Devils, kteří smetli břeclavské Lvy 7:1. Hattrickem za necelou minutu se blýskl Daniel Benda, který se v prvním poločase postaral o všechny góly svého týmu. Pět bodů si připsal Vítězslav Štefan (2+3), jenž Bendovi třikrát přihrával.