Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Vítěznými zápasy ukončili tenisté Bajdy soutěž družstev

24.06.2024

O víkendu odehrála družstva  klubu  TC BAJDA Kroměříž zápasy posledního, sedmého kola soutěže smíšených tenisových družstev.

Zasloužené vítězství 6:1 si dovezlo ze Vsetína družstvo dospělých přesto, že zápas odehrálo v oslabené sestavě bez jedné dívky. Silná sestava chlapců přinesla týmu potřebné, třetí vítězství v soutěži, kterým si družstvo zajistilo i pro příští rok účast ve vysoké republikové  soutěži  - 2. LIZE.

V závěrečném kole potvrdilo výbornou formu také naše áčko dorostů, které zvítězilo  6:3 nad družstvem TC Brno „B“. Naši dorostenci si vedli ve všech kolech soutěže více než dobře a i v závěrečném kole zabojovali o své šesté vítězství.  Družstvo nastoupilo do zápasu také v oslabené sestavě, dokonce bez dvou dívek.  Chlapci nakonec po výborných výkonech zvítězili ve všech čtyřech dvouhrách i ve dvou čtyřhrách.

Mladší žáci v předehrávce porazili družstvo z Uherského Brodu 4:2, a úspěšně tak ukončilo své působení v soutěži, ve které díky týmovým výkonům vyhrálo šest ze svých sedmi zápasů.

Děkujeme všem hráčům, kapitánům a rodičům za vzornou reprezentaci klubu.

Těmito zápasy byla ukončena letošní soutěž smíšených tenisových družstev organizovaná JmTS a ČTS a začíná období letních antukových turnajů. V červenci ožije kroměřížská Bajda mládežnickými turnaji závodních hráčů všech kategorií, v srpnu se o víkendech na Bajdě odehrají tradiční turnaje amatérských tenistů.