Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zimní příprava MSFL: Kroměříž ukázala silnou sestavu, porazila Přerov

13.02.2017

V sobotním utkání se výborně ukázal Tomáš Strašák, Jan Silný i další vytipovaní hráči, co jsou zde na zkoušce. Oficiálně první posila Matoušek, jeho výborné nakopávané balóny dopředu i kličky jeden na jednoho, se v utkání předvedl výtečně. Uzdravený Martin Neubert také ukázal svou kvalitu.

V úvodu utkání byla odpískána penalta za "šlapák", kterou Silný proměnil 1:0. Netrvalo to dlouho a Silný přidal druhý gól, po přihrávce Jelečka následoval centr a Silný míč dopravil do branky. Ve 22. minutě měl opět Silný na kopačkách tutovou šanci, kdy si míč ve vápnu přišlápl a míč lapil golman. Michna, který je v Kroměříži na zkoušce, přidal třetí gól po samostatné akci levou nohou. V poslední minutě 1. poločasu Kovář nastřelil golmana.

Druhý poločas se chytl Tomáš Jeleček a přidal tak čtvrtý gól přímo pod břevno branky. V 55. minutě poslal David Pavelka krátkou malou domů a hosté tak snížili na 4:1. V 58. minutě Kovář navýšil na 5:1. Uzdravený Martin Neubert rozjel v 66. minutě výbornou akci s Krhutem, která bohužel skončila ve vápně. V závěru utkání dostal Silný přihrávku a šel sám na golmana, v malém vápnu poslal míč po zemi k tyči na 6:1.