Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

1. Liga: Generálka Fastavu Zlín proti Dun. Stredě bez branek

13.02.2017

V 10. minutě poprvé zahrozili také fotbalisté Zlína. Po rohovém kopu se míč dostal ke Gajičovi, ten ale z malého vápna domácí svatyni netrefil. O pár minut později po pravé straně unikal Vukadinovič, jeho přízemní centr ale dokázal před Diopem odvrátit jeden z domácích obránců na roh.

Těsně před koncem poločasu mohli jít do vedení Zlínští! Vukadinovič centrem od rohového praporku našel Traorého, ten ale nadvakrát hradbu žluto-modrých těl překonat nedokázal. Když pak o minutu později střelu Sarra s klidem lapil Dostál, šlo se do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhé půli se jako první do zakončení dostali hráči Zlína, ale střela Živuliče z úrovně pokutového puntíku mířila pouze nad domácí bránu. O pár minut později se připomněli opět domácí, ale přízemní střelu ze třiceti metrů vytlačil Dostál konečky prstů na tyč.

V 77. minutě pálil po centru Bartolomea Holík, ale jeho tvrdou střelu dokázal domácí brankář s problémy vyboxovat. Když pak pět minut před koncem utkání nedokázal Fantiš využít zaváhání jednoho z domácích obránců, skončilo utkání bezbrankovou remízou 0:0.

Zdroj: oficiální web klubu