Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Slovácko to musí znovu nakopnout

07.05.2021

Slovácko čekají poslední čtyři ligové zápasy v této sezoně. V neděli zajíždí svěřenci trenéra Martina Svědíka do Karviné. Pro hráče Vlastimila Daníčka to bude utkání se zvláštní příchutí, protože kromě dresu Slovácka oblékal i dres Karviné, kde byl v roce 2014 na hostování.

„Z hráčů už tam není nikdo. Z ostatních zaměstnanců se tam pozdravím se správci a některými lidmi z realizačního týmu. Ten třičtvrtě rok, co jsem tam byl, jsem si užil. V té době mi to vrátilo zpátky nějaký elán do fotbalu, chuť makat a zabojovat o návrat do A-tým Slovácka.“ Říká Daníček, který věří, že se týmu podaří opět naladit na vítěznou vlnu.

„Musíme tam jet pro vítězství, urvat tři body a zůstat v tabulce tam kde jsme. Musíme to zase nakopnout, dostat to na tu vlnu, na které jsme se vezli pár zápasů zpátky. Musíme dokázat, že i v takových situacích umíme bodovat,“ burcuje Daníček, který si je však vědom kvality soupeře.

„Došlo tam ke změně trenéra, myslím si, že mají dobré individuální hráče, jsou nebezpeční dopředu, to si musíme pohlídat. Naopak my musíme navázat na efektivitu, kterou jsme měli na přelomu roku a na začátku jarní části soutěže. Je před námi závěr ligy, ale stále platí, že se soustředíme vždycky na utkání, které je před námi. To platí i o nedělním zápase v Karviné,“ dodává Daníček.

Utkání 31. ligového kola mezi Karvinou a Slováckem se odehraje v neděli 9. května od 15:00 hod.

Zdroj: 1. FC Slovácko