Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Osobák z říčky vyprošťoval jeřáb

25.08.2013

AKTUALIZOVÁNO

V sobotu hodinu po půlnoci byli kroměřížští dopravní policisté vysláni k havárii automobilu, ke které došlo Bystřici pod Hostýnem. Dvacetiletý řidič osobního vozidla značky Honda Civic jel po ulici Dolní a poté chtěl odbočit vpravo do ulice Pod Platany. Vlivem podnapilosti a nepřiměřené rychlosti nezvládl řízení. Narazil do vyvýšeného betonového ostrůvku u přechodu pro chodce, poté přejel do protisměru, pokračoval dál mimo cestu přes travnatý pás i chodník až nakonec skončil v řece. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění. Policisté u něj naměřili 1,73 promile alkoholu v dechu.

Při nehodě došlo také k poškození kovového zábradlí. Škoda byla vyčíslena na pět tisíc korun. Škoda čtyřicet tisíc korun pak vznikla na vozidle.

Na místo byla vyslána také jednotka profesionálních hasičů stanice Otrokovice s automobilním jeřábem T 818 AV 14, který po svém příjezdu provedl vyzdvižení havarovaného vozidla zpět na komunikaci. Celá dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Příčina havárie je v šetření. 

Související fotografie